Par uzņēmumu

                              

    LEC buklets

"Latvijas Energoceltnieks" (LEC) dibināts 1992. gadā un ir viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā ar ievērojamu starptautisku pieredzi. Uzņēmumā šobrīd strādā ap 400 darbinieku. Sākotnējo pieredzi LEC ieguva ārzemēs, kur kopš 1992. gada ir izpildījis pasūtījumus Vācijas enerģētikas, būvniecības un sakaru tirgū, kā arī Gruzijā, Horvātijā, Maltā, Kenijā, Kazahstānā, Krievijā un citās valstīs. Kopš dibināšanas LEC ir realizējis daudzus apjomīgus infrastruktūras projektus Latvijā, un šobrīd LEC ir viena no vadošajām būvkompānijām Baltijā ar nostiprinātām tirgus pozīcijām celtniecības, enerģētikas, sakaru sistēmu un tīklu montāžas, un infrastruktūras izbūves jomās.

Uzņēmuma galvenās darbības jomas ir Enerģētika, Sakari un Celtniecība.

Mūsu misija un vīzija

Mēs būvējam attīstībai! Nenogurstoši apgūsim pasaules pieredzi, ievērosim savā darbā starptautiskos standartus un mūsdienīgas, progresīvas tehnoloģijas.

Starptautiskie projekti

No 2014. gada LEC ir atsācis darbību Vācijā un Skandināvijā. Uzņēmumam ir meitasuzņēmums Vācijā – LEC Construction International GmbH, kas 2014. gadā dibināts darbības attīstībai Vācijas tirgū.  Plašāka informācija pieejama www.lecinternational.de

Mūsu priekšrocības

LEC nodrošina pilna projekta cikla pakalpojumu sniegšanu (zematslēgas projekti), kuros liela nozīme ir projektēšanai, ko uzņēmums veic ar saviem resursiem. Kopš 2003. gada uzņēmums sniedz pakalpojumus inženiertīklu projektēšanas jomā, nodrošinot pilnu servisu – no idejas līdz realizācijai. Plašais pakalpojumu klāsts un profesionalitāte ļauj nodrošināt klientiem vēlamo darbu izpildi augstā kvalitātē un vēlamā laikā.

Uzņēmuma vadība un struktūra

Uzņēmuma darbu vada valde, kuras sastāvā ir par četrām nozarēm atbildīgie valdes locekļi.

Kvalitāte un darba drošība